O Nas

Nasza misja

Mottem działalności gabinetu AUGON jest „lux ferrare” (łac. nieść światło). Nasz misję upatrujemy w poprawie jakości widzenia i życia naszych pacjentów. Cel ten pragniemy osiągnąć, korzystając z doświadczenia klinicznego, nowoczesnej aparatury diagnostycznej i dostępu do różnych form terapii.

Klinika AUGON to nowoczesne centrum okulistyki i okuloplastyki, oferujące kompleksowe usługi diagnostyczne, lecznicze i estetyczne.

Nasz zespół doświadczonych okulistów i okuloplastów oczu jest do Twojej dyspozycji, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług i osiągnąć najlepsze rezultaty. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i metody leczenia, aby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo.

W Klinice AUGON dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić naszym Pacjentom komfort i satysfakcję z wizyty. Nasze nowoczesne wnętrza, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i aparaturę medyczną, tworzą przyjazną atmosferę, sprzyjającą leczeniu.

Stawiamy na budowanie trwałych relacji z Pacjentami. Podczas każdej wizyty poświęcamy im czas i uwagę, dokładnie wyjaśniając wszystkie etapy leczenia i odpowiadając na wszelkie pytania. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, tworząc spersonalizowany plan leczenia, dostosowany do jego potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z profesjonalnej opieki okulistycznej i okuloplastycznej w Klinice AUGON. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, bezpieczeństwo i komfort leczenia.

Specjaliści, którzy dbają o Twoje zdrowie

Doktor Andrzej Mikita portret

Dr n. med.

Andrzej Mikita

Założyciel kliniki Augon. Ceniony okulista i okuloplastyk, który specjalizuje się w subtelnym i małoinwazyjnym poprawianiu wyglądu. Swoją pracę opiera na empatii i trosce o komfort pacjenta, stawiając jego zadowolenie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu.


Absolwent Wydziału Lekarskiego, Białostockiego Uniwersytetu Medycznego. Odbył prestiżowe szkolenie w ośrodku okulistycznym King’s Edward VIII Hospital w Windsor w Wielkiej Brytanii. Zamiłowanie okulistyki koncentruje na zabiegach blefaroplastyki metodą laserową . Specjalizuje się w leczeniu przewlekłych schorzeń przedniego odcinka gałki ocznej oraz aparatu ochronnego. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób oczu.

Małgorzata Rembińska

Okulista

Rejestratorka medyczna Joanna Kolendo portret przybliżony

Joanna Kolendo

Asystentka Medyczna

Galeria zdjęć

Scroll to Top